واحد نمونه کیفی استان گیلان در سال ۱۳۸۹

در زمان برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی کیفیت و استاندارد(مهر ۱۳۹۰)، شرکت نئوپان فومنات به عنوان واحد نمونه کیفی استان گیلان در سال ۱۳۸۹ انتخاب گردید.

با توجه به انتخاب شرکت نئوپان فومنات به عنوان واحد نمونه کیفی استان گیلان در سال ۱۳۸۹، از این شرکت دعوت گردید تا در اولین نمایشگاه تخصصی کیفیت و استاندارد ایران (رشت ۱۹ الی ۲۲ مهر ۱۳۹۰) شرکت نماید.


در روز های پایانی لوح یادبود واحد نمونه کیفی استان، لوح و تندیس یادبود شرکت در نمایشگاه از طرف نماینده استاندار و آقای مهندس یوسفی ریاست اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی به نماینده شرکت اعطا گردید.

متن لوح یاد بود واحد نمونه کیفی استان:

استانداردهای بین المللی – اعتماد سازی جهانی

«پیام روز جهانی استاندارد ۱۴ اکتبر ۲۰۱۱»

مدیر عامل محترم نئوپان فومنات

اندیشه ژرف و کارایی جانبعالی و کارکنان شریف آن شرکت برای استاندارد سازی و تولید کیفی، ایجاد اطمینان و اعتماد برای مصرف کنندگان قابل تقدیس است. بپاس این زحمات ارزشمند بعنوان واحد نمونه استان در سال ۸۹ انتخاب می شوید. امید است با توکل به خداوند سبحان در جهت نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و رسیدن به استقلال اقتصادی گام های موثرتری از گذشته بردارید.

مهدی سعادتی
استاندارد گیلان

متن لوح یادبود شرکت در نمایشگاه:

بسمه تعالی

مدیریت محترم شرکت نئوپان فومنات

حضور فعال و پر بارتان را در اولین نمایشگاه تخصصی کیفیت و استاندارد ایران – رشت ۱۹ الی ۲۲ مهر ۱۳۹۰ را ارج نهاده و از تلاشها و زحمات بی دریغ جنابعالی و همکارانتان که گامی موثر در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است تقدیر می نماییم.

عبدالله سلمانی زاده
مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی استان گیلان

وحید طیبی نژاد
مدیر عامل نمایشگاهی چیستا

با وجود آنکه غرفه اختصاص داده شده به شرکت نئوپان فومنات دارای فضای مناسبی نبوده و نیز با توجه به محدودیت زمانی تا آغاز نمایشگاه پرسنل شرکت تمام تلاش خود را نمودند تا گوشه هایی از توانایی های شرکت را به نمایش بگذارند. تصاویری از این نمایشگاه انتخاب گردیده که به نمایش گذاشته شده است:

دسته بندی: اخبار

دیدگاه ها خاموش است